Het Streekbad

Hoogkarspel

Groepsindeling Zwemlessen 2021 Tijden onder voorbehoud ivm Covid 19

Oranje Guppen 1 ma/do 
 1. Rimke K.       16:00          Kaat K.     om 17:00
 2. Saar de B.     16:00          Fenna L.    om  17:00     
 3. Yfke de B.     16:00           Storm R.   om  17:00        
 4. Mijs B.          16:00            Timo W.     om  17:00        
 5. Yahia A.        16:00            Jayden S.   om  17:00          
 6. Luca T.         16:00             Tijn de M.  om  17:00       
 7. Merel St        16:00            Kik K.       om  17:00
 8.                     16:00            Merel Sn.  om  17:00    
 9.                      16:00            Fem S.     om  17:00
10. Fabienne B.    16:00           Thijmen W.  om 17:00
11. Lisa de B.       16:00            Evie L.   om  17:00
                                               

 

Oranje Guppen Woesdag 16:30 en Zaterdag 11:30
 1. Lotte B.
 2. Nikai B. 
 3. Manual.     
 4. Milay N.     
 5. Hamzah.         
 6. Estreva D.     
 7. Hifa D.
 8. Rucan D.    
 9. 
10. 
11. 

 

Blauwe Smurfen ma/do  16:00 uur
 1. Rafael H.               
 2. Pepijn S.
 3. Lana W.
 4. Puck M.
 5. Lenn R.
 6. Tim ?.
 7. Gillyon K.
 8. 
 

 

Groene Draken ma/do  16:30 uur
 1. Suus L.
 2. Joy B.
 3. Siem R.
 4. Megan B.
 5. Lizzy B.
 6.
 7. 
 8.
 

 

Rode Duivels ma/do   16:30 uur
 1. Fthawid R.
 2. Kez K.
 3. Jort D.
 4. Esmail A.
 5. Saar L.
 6 
 7. 
 8. 
 

 

Oranje Guppen  di/vrij 
 1. Suze G.     16:00                           Daan B  17:00
 2. Bas vd T.   16:00                           Lieke B. 17:00               
 3. Tigo S.      16:00                           Flore D. 17:00    
 4. Leo F.        16:00                           Anne J.   17:00
 5. Tibbe B.     16:00                           Evy B.    17:00                    
 6. Evi v W.     16:00                           Ilse F.    17:00          
 7. Irwan H.    16:00                           Teun H.  17:00                
 8. Bart K.      16:00                                         
 9.                             
10.                          

 

Blauwe Smurfen di/vrij  16:00 uur
 1. Roos de J.
 2. Selwijn L
 3. Lynn S
 4. 
 5. 
 6. 
 7. 
 8. 
 

 

Groene Draken di/vrij  16:30 uur
 1. Sophie K.
 2. Fay B.
 3. Freya G.
 4. Dionne J.
 5. 
 6.
 7.
 8.
 

 

Rode Duivels di/vrij  16:30 uur
 1. Mirthe V.
 2. Mayron B.
 3. Noah El A.
 4. Abiel G.
 5.
 6.
 7.
 8.
 

 

Diep A ma/do  16:30 uur
 1. Dex A.
 2. Doris L.
 3.Jasmijn B.
 4. Bowi P.
 5. Cas M.
 6. Dex A.
 7. Maud S.
 8. 
 9. 
10.
11.
12.

 

Diep B ma/do  17:00
 1. Lisa H.        Ma/Do                       Jack v. L.     Di/Vrij
 2. Stijn L.        Ma/Do                       Kian S.        Di/Vrij
 3. Nicky V.       Ma/Do                      Jansje O     Di/Vrij         
 4. Sam V.         Ma/Do                      Siebe G.       Di/Vrij
 5. Madelief S.   Ma/Do                      Lynne B.       Di/Vrij
 6. Rosalien J.    Ma/Do                     
 7. Daphne S.     Ma/Do                    
 8. Teun R.         Ma/Do                   
 9. Thirza H.      Ma/Do                    
10. Klaas S.       Ma/Do                    
11. Siem P.        Ma/Do                      
12. Lisa ?.         Ma/Do
13. Anna O.       Ma/Do
14. Luus B.       Ma/Do
15 Lisanne M.    Ma/Do
16. Steffen B.     Ma/Do

 

Diep C Wo 15:30 en Zaterdag 10:30
 1. Reiner B.
 2. Fende R.
 3. Fem D.
 4. Milou B
 5.  Yke K.
 6. Lars D.
 7. 
 8. 
 9. 
10.
11.
12.

 

ZVH 1 Wo 16:00 en Zat 11:00
 1.  Isa O. ZVH 1
 2.  Henderik van M.  ZVH 1 
 3.  Pepijn van M.  ZVH 1
 4.  Ewoud van M. ZVH 1
 5.  Jaylee ZVH 1
 6.  
 7.
 8. 
 9. 
 10. 
11. 
12. 
Survival 1     Wo/Za 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bootcamp jeugd wo 17:00 -17:45 uur
1. Sjoerd W.                 
2. Chris van K.                 
3. Susanne J.           
4. Eric J.               
5. Noa K.                  
6.
7.
8.
9.
10.

 

Aquajoggen wo  19:00 uur
 1. Marja H.                      Annemieke V.
 2. Marjan B.                    Henny H.
 3. Ria G.                         Marjon F.
 4. Jose V.
 5. Luciènne S.
 6. Lenie N. 
 7. Marja B.  
 8. Marjan S.
 9. Trees C. 
 10.Judith v.d. A.
 11. Anouschka T.

 

Trimzwemmen maandagavond 19:00
1. Esther K. 
2. Judith K.  2x
3. Annemiek
4. Judy B.
5. Leida d G. 
6. Karin J.
7. Sharon G.
8. Riemer van W.
 
 

 

CrossSwim vrijdagochtend 9:00
1. Danielle V. 2x
2. Marion M. 2x
3. Maureen U  1x
4. Marleen B. 1x
5. Leida d G. 
6 Judith K.
7.Marjan S.
8. Joke B.
 
 

 

Snorkelen Di/vrij 16:30
1. Kaj S.
2. Sem S.
3.Thomas K.
4. Isa B.
5.